"Çalışma Hayatı Temel Kanunları"

Yasin PEKEROĞLU  |  Çalışma Hayatı Temel Kanunları  | Hukuk - Mevzuat   |  Aralık 2016  |  224 sayfa | 

ÇALIŞMA HAYATI TEMEL KANUNLARI

Kitap; başta 4857, 6331 sayılı Kanunlar ve çalışma mevzuatı alanında yürürlükteki toplam on farklı kanunun güncel halinden ibarettir.

Kitap; çalışma hayatı ile ilgilenen herkese hitap etmek amacıyla okuyucularına sunulmuştur.

Kitap, işveren ve çalışanların iş yaşamlarında karşılaşabilecekleri hukuki konu ve sorunlara tek bir kaynakta cevap vermek amacıyla hazırlanmıştır. Tamamı bir bütünlük içinde, yürürlükteki her biri farklı düzenlemeleri esas alan on ayrı kanundan oluşmaktadır.

Söz konusu kanunlar Resmi Gazete’de yayımlanan metinlerin en son değişiklikleri ile güncel olarak sunulmuştur. Ancak çalışma alanları itibariyle Basın İş Kanunu ve Deniz İş Kanunu hükümlerine yer verilmemiştir.

Yasin PEKEROĞLU Eserleri

1 2 3 4 »

Yayınlarımız

. . . .

Mavi Bilge Yayınevi

Mavi Bilge Yayınları, kitap okumanın zenginliğine önem veren anlayışıyla yayıncılık dünyasında yerini almıştır. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından resmi onaylıdır. Daima "her şey bilgi ile başlar" sloganıyla her bir eserini bilge kitaplar algısıyla yayınlamaktadır. Yazarların, kitabevlerinin ve okurların tercih ettiği ulusal bir yayınevi vizyonuyla ve genç kadrosuyla yolculuğunu sürdürmektedir.

MAVİ BİLGE tescilli bir markadır.

İletişim

KİTAP TEMİNİ İÇİN tıklayınız...

YAZAR BAŞVURUSU İÇİN tıklayınız...

Adres : Yenişehir Mah. Paşa Cad. No:31                         41050 İzmit / KOCAELİ
Telefon : 0 262 331 93 24
E-posta : kitap@mavibilgeyayinevi.com