"Aşka Değer" Süleyman GÜNGÖR

Süleyman GÜNGÖR   |   Aşka Değer   |   Şiir Kitabı   |   Mart 2014   |  86 sayfa   |  

Uşak'ta 1969 yılında doğdu. İlk ve orta öğrenimini Uşak'ta tamamladı. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden 1991 yılında mezun oldu. Yüksek lisans ve doktora çalışmalarını aynı üniversitede Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimi Anabilim dalında yaptı.

Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde araştırma görevlisi olarak çalıştı, 2002 yılından bu yana Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunda Uzman olarak görev yapmaktadır.

Bilimsel çalışmalarının ürünü olan Türkiye Cumhuriyeti'nin İlk Yıllarında Aydın Politikacı İlişkisi ve Muhalefette Cumhuriyet Halk Partisi adlı iki kitabı ve çeşitli makaleleri bulunmaktadır.

Üniversite öğretim elemanı ve kamu bürokrasisinde görevler yapan Süleyman Güngör evli ve iki oğul babasıdır. Aşka Değer şairin ilk şiir kitabıdır.

Süleyman GÜNGÖR Eserleri

1 2 3 4 »

Yayınlarımız

. . . .

Mavi Bilge Yayınevi

Mavi Bilge Yayınları, kitap okumanın zenginliğine önem veren anlayışıyla yayıncılık dünyasında yerini almıştır. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından resmi onaylıdır. Daima "her şey bilgi ile başlar" sloganıyla her bir eserini bilge kitaplar algısıyla yayınlamaktadır. Yazarların, kitabevlerinin ve okurların tercih ettiği ulusal bir yayınevi vizyonuyla ve genç kadrosuyla yolculuğunu sürdürmektedir.

MAVİ BİLGE tescilli bir markadır.

İletişim

KİTAP TEMİNİ İÇİN tıklayınız...

YAZAR BAŞVURUSU İÇİN tıklayınız...

Adres : Yenişehir Mah. Paşa Cad. No:31                         41050 İzmit / KOCAELİ
Telefon : 0 262 331 93 24
E-posta : kitap@mavibilgeyayinevi.com