"İş Sağlığı ve Güvenliği Sözlüğü"

Yasin PEKEROĞLU   |   İş Sağlığı ve Güvenliği Sözlüğü   |   Sözlük   |   Eylül 2015   |  320 sayfa  |  

Fırat Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümünü bitirdi. İstanbul Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamladı. Halen Kocaeli Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Yönetim ve Organizasyon Anabilim dalında doktora tez aşamasındadır.

Sırasıyla Kocaeli İl Çevre Müdürlüğü (İl Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü) Ankara'da özel bir danışmanlık firması ve Hayat Holding Kocaeli tesislerinde çalıştıktan sonra 2008 yılından beri Mavi Bilge Mühendislik Eğitim Danışmanlık şirketinde yönetici olarak çalışmaktadır. Yanı sıra Kocaeli Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak görev yapmıştır.

Uzun yıllar TMMOB Kimya Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu üyeliği yaptı. Çalışma alanları ile ilgili ulusal ve uluslararası birçok sertifikaya sahiptir. Ayrıca yönetim sistemlerinde başdenetçi sertifikaları olup 2005 yılından beri iş güvenliği uzmanlığı (A sınıfı) sertifikasına da sahiptir. Halen "Kocaeli Panorama Dergisi"nin editörlüğünü yapmaktadır. Bugüne kadar birçok kurum, kuruluşta danışman olarak yanı sıra Türkiye genelinde yaklaşık 25,000 kişiye kalite, çevre, iş sağlığı ve güvenliği konularında eğitimler vermiştir.

Yasin PEKEROĞLU Eserleri

1 2 3 4 »

Yayınlarımız

. . . .

Mavi Bilge Yayınevi

Mavi Bilge Yayınları, kitap okumanın zenginliğine önem veren anlayışıyla yayıncılık dünyasında yerini almıştır. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından resmi onaylıdır. Daima "her şey bilgi ile başlar" sloganıyla her bir eserini bilge kitaplar algısıyla yayınlamaktadır. Yazarların, kitabevlerinin ve okurların tercih ettiği ulusal bir yayınevi vizyonuyla ve genç kadrosuyla yolculuğunu sürdürmektedir.

MAVİ BİLGE tescilli bir markadır.

İletişim

KİTAP TEMİNİ İÇİN tıklayınız...

YAZAR BAŞVURUSU İÇİN tıklayınız...

Adres : Yenişehir Mah. Paşa Cad. No:31                         41050 İzmit / KOCAELİ
Telefon : 0 262 331 93 24
E-posta : kitap@mavibilgeyayinevi.com